Pekná cesta-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Burinou prerastené obrubníky na Peknej ceste od Hubeného ulice po areál Slovenskej grafie. Lístie aj buriny treba odpratať.

17. október 2019

Martin U

Neriešené. Hlavne časť po Slovenskú grafiu po oboch stranách. Lístie, špina, burina.
08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Predmetná komunikácia bola dňa 04.12.2019 vyčistená.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Hlavné mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.