Račianska-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Na úrovni Račianskej 174-176 sú v ľavom pruhu smerom do mesta tri kanalizačné poklopy ktoré nie sú v rovine s vozovkou. Vodiči ich obchádzajú myšičkami. Potrebné ich zarovnať.

13. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kanalizačné poklopy skontrolujeme a v prípade nevyhovujúceho stavu objednáme reklamácia u dodávateľa, ktorý opravoval Račiansku ulicu.

S podzravom

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania