Jantárová cesta - poškodená vertikálna značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

11. september 2019

Eva

Jantárová cesta-Dopravné značenie-iné

Dobrý deň, prosím o odstránenie problému na jantárovej ceste pri odbočke na Betliarsku ulicu. Na zemi je spadnutá dopravná značka. Ďakujem.
13. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania