Jozefa Hagaru-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Komplet hlinou a lístím upchatý kanál na ulici J. Hagaru, medzi poštou a domom č. 17. Zišlo by sa prečistiť aj okraje chodníkov, nakoľko odtiaľ sa špina splavuje do kanála.

10. október 2019

Martin U

Zatiaľ bez reakcie či riešenia. A špiny a lístia len pribudne.
08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet evidujeme a zabezpečíme vyčistenie krajnice a kanálových vpustí do konca budúceho týždňa.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
20. január 2020

Martin U

Bolo niečo v tejto veci podniknuté?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania