Jozefa Hagaru-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Dlhodobo opustená biela Mazda 626 za poštou na ulici J. Hagaru. Tk a Ek vozidlu prepadli ešte v roku 2016. Bolo by vhodné zariadiť jeho odťah.

10. október 2019

Martin Uváček

Zatiaľ žiadna reakcia na tento podnet. Auto si tam naďalej veselo stojí.
11. október 2019

Martin

Ja sa chcem opýtať samosprávy, pripadne aj admina za Raču. Prečo samospráva Rače v poslednej dobe absolútne nereaguje na podnety občanov, prečo neodpovedá v zákonnej lehote 30 dní? Začína sa to v Rači nejako kaziť... Nereagujú vôbec na urgencie a výzvy zasielané prostredníctvom portálu Odkaz pre starostu. Už niekoľko automobilov po lehote malo byť dávno odtihnutých a ani len slušne nevedia napísať krátku informáciu, prečo podnet neriešia. A pritom sa to netýka iba vrakov...
15. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

kontaktovali sme samosprávu s upozornením na dlhšie neriešenie podnetov a prosbou o informácie.

S pozdravom

Martin Kollárik
Odkaz pre starostu
07. november 2019

Martin Uváček

Nič sa nezmenilo. MČ zatiaľ neodpovedala ani k tomuto podnetu.
08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie na vrak. Zabezpečíme jeho odstránenie do konca tohto kalendárneho roka.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
02. február 2020

Martin Uváček

Zatiaľ tam Mazda stále čaká na odťah.
28. apríl 2020

Martin Uváček

Vozidlo tam je stále aj v apríli 2020.
26. máj 2020

Martin Uváček

Viac ako pol roka od nahlásenia a nič.
02. júl 2020

Martin Uváček

Vozidlo sa tam stále nachádza.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania