Šaldova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Treba nevyhnutne upratať, fľaše od vína a podobne. Bezprostredne pred školou.

17. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
tento neporiadok sa pravidelne opakuje na rovnakom mieste. Naši pracovníci sa usilujú pravidelne upratovať podobné odpady po celých Vajnoroch. Tento konkrétny odpad bol vyzbieraný 11.9. a budeme miestu venovať zvýšenú pozornosť. V posledných Vajnorských novinkách sme venovali časť a žiadali obyvateľov o ohľaduplnosť k čistote na verejných priestranstvách. Požiadame mestskú políciu, aby uvedenú lokalitu okolo školy podľa možností častejšie kontrolovali.
Ďakujeme za Váš podnet.

Bc. Ivan Görcs
vedúci referátu hospodárskej správy
MČ Bratislava – Vajnory
17. september 2019

Branislav Nopp

Obavam sa, ze tito nespratnici sa na zaklade clanku vo Vajnorskych novinkach nezmenia. Mestsku policiu treba preventivne pravidelne posielat na tieto miesta, ved to nie je ziadna veda zistit, kde dochadza k znecistovaniu verejneho priestoru vo Vajnoroch a kde sa oblubuju tito ludia stretavat.
vdaka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.