Kladnianska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Uzavretý

Auto bez STK odstavené uprostred chodníka, v križovatke, zabraňuje výhľadu na prechod pre chodcov pri ZŠ

17. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
20. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedené vozidlo sa na chodníku už nenachádza.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
03. október 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Vozidlo bolo dnes zaparkované hneď vedľa na ceste. Podla dostup. info z netu stále bez STK/EK. Prosím o preposlanie na samosprávu.
Ďakujem.
04. október 2019

VladoB

Dnes parkovalo zase na pôvodnom mieste v križovatke, len nebol na chodníku - tak to asi nie je na odťah, len pre policajtov...
07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
09. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v prípade, že uvedené vozidlo má platné EČV, ale je bez platnej EK alebo TK bude postúpené na príslušný Okresný úrad - odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na priame vybavenie, nakoľko riešenie takýchto vozidiel je v jeho kompetencii.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
09. október 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Okresný úrad
13. január 2020

Ružinov - Prievoz

Info z okresného úradu: účastník s vozidlom absolvoval STK/EK s platnosťou od 21.2.2019-21.2.2021 podnet tým ukončil.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania