Lenardova - chýbajúci priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Nina Klusová 11. septembra 2019

Chcela by som poprosiť o zriadenie nového priechodu pre chodcov na označenej ulici Lenardova (v blízkosti Rusovskej cesty). Ide o dlhý úsek, na ktorom nie je priechod, autá tam chodia veľmi rýchlo, po bokoch parkujúce autá bránia vo výhľade chodcom, ktorí prebiehajú cez cestu. Je to trasa, ktorú denne prekonáva množstvo školákov smerujúcich napríklad od Kapicovej smerom na ZŠ Gercenova. Preto Vás prosím o zriadenie priechodu, ktorý by zabezpečil bezpečnejší prechod cez cestu malých detí aj veľkých. Prikladám fotografie troch rôznych chodníkov, ktoré na túto cestu končia, no bez priechodu. Práve na jednom z týchto miest by sa mohlo značenie pre chodcov spraviť. Vopred ďakujem za skoré vybavenie.

12. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho riešení Vás budeme informovať.
16. september 2019

Mmm Msm

okrem toho by to chcelo zvyraznit zonu 30.
02. október 2019

Matej

Chýbajúci prechod pre chodcov na frekventovanej križovatke.
08. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
MČ Petržalka pracuje na zriadení predmetného priechodu pre chodcov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania