Príjazdná-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Majo 11. septembra 2019

Prosím o opravu nadvihnutej časti vozovky z koreňov stromov. Pravidelne tam už chytám podvozok vozidla. Navrhoval by som urobiť plynulý nájazd aby sa stromu a koreňom nič nestalo.

25. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Váš podnet sme postúpili na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme
S pozdravom

Oddelenie komunikácie s občanmi
Mestská časť Bratislava – Vajnory

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania