Ružová dolina-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Na detskom ihrisku kde sa hrajú malé deti je odtrhnutý prístroj na cvičenie, ktorý môže na niektoré z deti spadnúť.

16. september 2019

Elizabeth

Stroj už je vytrhnutý úplne a je položený na zemi
17. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
20. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zadali sme dodávateľovi urgentnú opravu fitness prvku.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
15. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kontrolujeme staršie podnety a po preverení sme zistili, že herný prvok bol opravený. Ospravedlňujeme sa že sme vás o vyriešení podnetu neinformovali skôr.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania