Kadnárova-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Natka 11. septembra 2019

v tejto lokalite boli vysadene stromy v ramci nahradnej vysadby, pri nadstavbach okolitych domov. Kedze stromy nepolievaju , tak uschol. Prosim o zistenie, kto robil nahradnu vysadbu a nech nahradi strom a konecne sa on stara a polieva

08. november 2019

Odpoveď samosprávy

V súčasnosti prebieha verejné obstarávanie na dosadenie približne tridsiatich stromov ešte pred prvými mrazmi. V rámci tejto akcie budú nahradené aj tieto zoschnuté stromy.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania