Vígľašská - hlučné a vulgárne správanie v trhovisku Braník


V riešení
meno
Tomáš 2 13. septembra 2019

Dobrý deň,
prosím vás o riešenie problému s rušením verejného poriadku. Skupina ľudí v mieste bývalého trhoviska Braník hlučným a vulgárnym správaním obťažuje ľudí. S alkohol popíjajúcimi dospelými sú aj neplnoletí. Človek má obavy prejsť okolo, či zaparkovať tam auto.
Treba poznamenať, že stav, v akom sa lokalita nachádza harmonizuje s takýmto typom ľudí. V preklade, vyzerá to tam ako smetisko či dúpä kriminálnikov a asociálov!

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho riešení Vás budeme informovať.
24. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kontrola verejného poriadku je v kompetencii poriadkových zložiek.
30. september 2019

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA V popri plnení ďalších služobných úloh zamerajú svoju činnosť aj na riešenie tohto problému Vígľašskej ulici v Bratislave.
V prípade, že občania majú podozrenie z páchania protiprávneho činu, môžu kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov. Ak sa príslušníci MsP dozvedia o priestupku prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie veľký časový úsek a priestupcovia z miesta odídu, takže priestupok už nemôžu riešiť.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania