Jaskový rad-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Novomešťan 12. septembra 2019

Jaskový rad 11, 831 01 Bratislava - Nové Mesto, športový pub „Tribúna Futbal Pub“ - je povolená reklama umiestnená na obecnom chodníku ?

27. september 2019

Novomešťan

MÚ BANM mlčí !
Sú tam ešte ?
10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie územného konania a stavebného poriadku.

Kancelária starostu
10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie územného konania a stavebného poriadku.

Kancelária starostu
14. november 2019

Novomešťan

Vážené Oddelenie územného konania a stavebného poriadku MÚ BANM,

od nahlásenia dňa 12. septembra 2019 prešli cca dva mesiace a reklama umiestnená na obecnom chodníku, ktorý je v správe MČ BANM, denne blokuje predmetný, vyššie opísaný úsek/chodník (Jaskový rad 11, 831 01 Bratislava - Nové Mesto).

Prečo ?!
29. november 2019

Novomešťan

29.novembra 2019 ... .
20. december 2019

Novomešťan

20. decembra 2019 ... .
20. január 2020

Novomešťan

20. januára 2020 - opäť prekážková dráha na obecnom chodníku v správe MČ BANM.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.