Cesta mládeže-stĺpik-nadbytočný

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

V riešení
meno
Tomáš 12. septembra 2019

Cesta mládeže „Studnička II. rybník“ - na krajnici trčia zo zeme hrdzavé stĺpiky (pozostatky pôvodného oplotenia) + vyvrátená dopr.značka.

16. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Hrdzavé pozostatky stĺpikov naši zamestnanci odstránia a zvalené dopravné značenie napravíme.
Kto? Mestské lesy
Kedy? 3. štvrťrok 2019

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.