Rozvodná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Kopa skla po tom co smetiari vyniesli sklo

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol ihneď zaslaný na vyriešenie. Čakáme na odpoveď.

Kancelária starostu
18. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Zverejňujeme odpoveď zo spoločnosti Odvoz a likvidácia odpadu a.s. Bratislava:
Na základe preverenia uvedenej situácie kompetentnými pracovníkmi posádka zrealizovala dňa 12.10.2019 dočistenie stanovišťa pri zbernej nádobe na sklo na odvoznom mieste Rozvodná 13-15.

Kancelária starostu
19. október 2019

Marian

Dakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania