Kadnárova-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Uzavretý
meno
Robo 13. septembra 2019

Dobrý deň, na Kadnárovej 108 osadili majstri značku na najužšie možné miesto. Ak by sa rohliadli, našli by určite lepšie. O dva metre ďalej. S kočíkom ju treba obchádzať po ceste.

14. september 2019

Martin U

Kým sa tomu podnetu v pondelok začne niekto venovať, tak značka bude preč
18. september 2019

Martin U

Podnet neaktuálny. Značka už bola odstránená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania