Bachova-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Toto jeden nešťastný priklad nekoncepčného riešenia nejakého problému...pred časom boli osadené stĺpiky (zlty kruzok na fotke) na zamedzenie prístupu áut na chodník Bachova pri Bille. Problém je, že pri Bille ostali parkovacie miesta a auta zacali spokojme na pristup k nim vyuzivat nedaleku travnatu plochu (znazornene modrou sipkou). Trava je znicena a je otazka este dvoch- troch dazdov a je po trave a bude sa tu jazdit po bahne... Parkovanie v okoli fontany uz ani nespominam. Argument mestskej casti je ze v danej zone je parkovanie velky problem, ale zatvaranie oci nie je riesenie...

13. september 2019

norris

* pardon, červeny kruzok
18. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
30. september 2019

norris

len aby nebolo neskoro tymto tempom 🤔
27. október 2019

norris

Bravo!!!! 😕
28. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
29. október 2019

Rudolf Linhart

Bachova-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Vodiči jazdia po tráve - treba vysadiť ozdobné dreviny...
16. november 2019

Miro

Na problem som upozornoval uz cez leto, odvtedy sa nic nezmenilo. Situacia dnes vypada tak ako na prilozenom obrazku. Auta sa pochopitelne nevedia dostat z parkovacich miest pretoze su zablokovane. Toto je riesenie problemov na slovensky sposob, kde uradnici rozhoduju na zaklade nejakej nespokojnej susedy. Nie je cudo ze to na Slovensku od vrchu po spodok vypada tak ako to vypada.
03. december 2019

Tomas Dulansky

Bachova-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Pri novej bille na bachovej. Kvoli asi 10 autam takto vyzera travnik a chodnik. Blato na chodniku a znicena trava. Prechod fontany maria na chodnik bol nedavno zablokovany tyčami. Teraz ich obchadzaju po trave.
14. december 2019

norris

Tak toto uz len tak do zaznamu...evidentne ma miestny urad vela roboty 🤨 Toto si pan starosta neda na facebook ako svoje PR
04. február 2020

Alena

Takto vyzerá riešenie podnetu z minulého leta! Žiadam pána starostu, aby urgentne riešil situáciu. Blato z rozjazdených koľají je roznosené po celom chodníku, pri väčších dažďoch vstupuje do kanalizačného otvoru. Chodci vrátane detí sa uhýbajú parkujúcim autám a na topánkach si domov nosia blato. Neplatí náhodou novela cestného zákona, kedy je možné parkovať na chodníku? "Parkovanie na chodníku je upravené tak, aby nebolo možné jazdiť po ňom, ale zaparkovať len na chodníku priľahlom k ceste". Tento prípad to určite nie je!
06. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet evidujeme, dopravný inžinier bol na obhliadke aj s pánom starostom a vicestarostom. Riešia sa tri možné varianty a stále sa rokuje o tom, ktorý mestská časť vyberie.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
25. marec 2020

Ivan K.

Stale bez zmeny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania