Drieňová-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
dobrý_sused 17. septembra 2019

Dobrý deň,
poprosil by som o odstránenie dlhodobo odstaveného vozidla bez platnej TK/EK.

18. september 2019

dobrý_sused

Lukáš, ako som zadával tento podnet, tak na konci mi dalo možnosť na výber, či sa nejedná už o existujúci podnet. Ja som teda zaklikol Váš podnet 73582 a po dvoch dňoch čakania sa tu nakoniec objavil ako samostatný podnet.
Možno kvôli zmene ulice? Neviem.
18. september 2019

Lukáš Bartošovič

zrejme ano, doslo k istemu posunu vozidla a mozno sa administrator rozhodol ponechat oba podnety - jeden kvoli fotkam a faktom, druhy pre aktualnu polohu v mape
snad si samosprava nebude mysliet, ze sa jedna o dve vozidla (v Dubravke bolo/je par takych podnetov)
skoda, ze nie je uzivatelsky pristupna editacia polohy podnetu, pomohlo by to znacne v ohlade zakerne presuvanych vozidiel (napr. 76817)
18. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedené vozidlo s platným EČV, ale bez platnej EK a TK bolo dňa 21.8.2019 postúpené na Okresný úrad
Bratislava – odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na priame
vybavenie, nakoľko riešenie takýchto vozidiel je v jeho kompetencii.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
18. september 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Okresný úrad
12. október 2019

Lukáš Bartošovič

nuz, som zvedavy, kam a ako dojde podnet tejto cervenej Cordoby - tu sa pise cosi o Okresnom urade, v povodnom podnete (73582) som dnes pridal aktualizaciu s vylepenou vyzvou z Magistratu
ked/kde dvaja robia to iste, nie je to vzdy to iste (ale je pravda, ze aj magistratny vrak musi niekto vyradit z evidencie, len vtedy je zrejme dane vozidlo vybavene na OU expresne, ako by ho inak mohli recyklovat, ze)
len dufam, ze sa dotknute urady a institucie vzajomne informuju o aktivitach spojenych s tymto vozidlom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania