Rezedová-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Edita Višvaderova 17. septembra 2019

Dobry den rada by som nahlasila dalsie opustene auto znacky volkswagen.
Vozidlo nema spz.
Nema platnu tk a ek.
Vozidlo tam stoji viac ako mesiac.
Prosim o odstranenie vozidla predom dakujem.

17. september 2019

Jan Biely

Vw Jetta r.v.2006 Dovoz 2014 Teč ZC404BD Zrejme odhlasene
18. september 2019

Edita Višvaderova

Dakujem za info Pan Jan.
18. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na uvedené vozidlo bude prostredníctvom Mestskej polície umiestnená výzva na odstránenie vozidla majiteľom v lehote do 60 dní. V prípade, že po uplynutí lehoty bude vozidlo na mieste, bude vozidlo postúpené zazmluvnenej spoločnosti na odstránenie na určené parkovisko.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
20. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedené vozidlo sa na uvedenom mieste už nenachádza.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
29. september 2019

Edita Višvaderova

Vozidlo sa vratilo
16. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na uvedené vozidlo bude prostredníctvom Mestskej polície umiestnená výzva na odstránenie vozidla majiteľom v lehote do 60 dní. V prípade, že po uplynutí lehoty bude vozidlo na mieste, bude vozidlo postúpené zazmluvnenej spoločnosti na odstránenie na určené parkovisko.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania