Dr. Vladimíra Clementisa-cyklotrasa-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Takéto miesta kde po daždi vznikajú mega kaluže veľmi demotivujú ľudí nechať auto doma a ist do prace na bicykli a tym pomôcť Bratislave ku zlepšeniu dopravnej situácie.

18. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
14. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vyčistenie kanalizačného vpustu bolo zadané dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania