Rusovská cesta - odpadky na verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Toto miesto je dlhodo znecistovane neprisposobivymi spoluobcanmi. Teento krat je to vsak uz extrem. Policia ani mestska policia to vobec neriesia. Prosim o okamzitu napravu a opatrenia na predchadzaniu vzniku smeticka na verejnej ploche. Dakujem.

16. september 2019

Pavol Prok

Dnes sa situacia este zhorsila. Nehovoriac o injekcnych striekackach, kt. sa tu povaluju. Nedaleko sa hravaju deti a psickari tu vencia psov.
16. september 2019

Mmm Msm

veru je to coraz horsie. a uz tam maju aj postel
16. september 2019

Mmm Msm

stav 15.9.
23. september 2019

Matej Matej

Neporiadok
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vlastníkom predmetnej parcely je Magistrát hlavného mesta SR-Bratislavy.
Kto? Hlavné mesto Bratislava
08. október 2019

Pavol Prok

Dakujem za spravu a predpokladam, ze ste magustrat kontaktovali. Dakujem.
18. október 2019

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA V sa budú tomuto podnetu venovať a na mieste budú vykonávať počas bežnej hliadkovej služby námatkové kontroly za účelom zistenia páchateľa. Vyčistenie priestoru však spadá do kompetencie Oddeleniu životného prostredia.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová
22. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedená lokalita bola vyčistená. https://olo.venzeo.com/public/55f08986930f738f89ea1d8e62e002bf98793095b6d2b6fe1d

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. august 2020

Pavol Prok

Dobry den. Zial po roku su odpadky spat. Ani telefonaty na mestsku policiu nepomohli. Pesiu hliadku policie tu nikto nevidel uz zopar rokov.
07. august 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
10. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie životného prostredia

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania