Pečnianska - ignorovanie nefunkčného osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Siemens si absolútne neplní povinnosti a neopravuje podnety nahlásené cez ich službu, takže si na nich treba asi dupnúť. Toto je nefunkčných minimálne päť lámp (v okolí ešte viac, ale aspoň nie všetky na jednom mieste), pričom pod jednou z nich je rozbitá sklenená fľaša (ide ako samostatný podnet). Dosť nebezpečné!

19. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. január 2020

Ivo Páleník

Pozeram ze nie som jediny, ktory x-ty raz nahlasuje rovnaky podnet a stale nic. Ulica Pecnianska je uz aj nebezpecna plna individuii, ktori sa skryvaju pod terasami, pod ruskom tmy, vdaka tomu ze Siemens nevie dat spat 2-3 lampy.
Musi sa nieco stat?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania