Planckova - rozbitá flaša

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Rozbitá sklenená fľaša pri teplárni v neosvetlenom mieste.

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Odstránenie sklenených črepín zabezpečil pracovník Miestneho úradu Bratislava-Petržalka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania