Most Apollo-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

pod mostom Apollo je veľmi veľa neporiadku. prosím vyčistiť a inštalovať tam nejaké kamery , nakoľko sa tam združujú veľmi ,, rôzny ,, ľudia.

24. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. november 2019

Chcem Zmenu

ďalšie foto k špine pod mostom Apollo
29. marec 2021

orel

Pri zjazde z Appola Mosta pod schodmi čierna skládka 🤐
07. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Komunálny podnik
Kedy? 2 týždne

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

neporiadok pod Mostom Apollo bol vyčistený. Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania