Jantárová cesta - preplnený kôš na zastávke

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Očko 16. septembra 2019

Chybajuce smetne kose ,

20. september 2019

Martin U

Kôš bol včera normálne vysypaný. Čo keby ste pred pridaným zbytočného podnetu najprv skúsili zavolať na linku DPB, ohlásiť im to a až keď sa nič neudeje, to sem pridať. Aktuálnosť takýchto podnetov je potom cca niekoľko dní.
20. september 2019

Floralys

tento podnet je aktualny pokial si okrem jednej neporiadnej veci zacneme vsimat aj okolie. ja vidim burinu na chodniku, ktoru treba odstranit. kos je v otrasnom stave a nedostacujuci. treba ho vymenit. dalej vidim vlavo na fotke vytrcat opachu na plagaty. je to vizualny smog a treba ho odstranit. tiez vidim v pozadi velky bilboard. cize dalsi vizualny smog ktory treba odstranit. pekny den
20. september 2019

Floralys

keby som chcel byt narocny tak napisem ze mi vadi asfalt. chcelo by to dlazbu, cyklotrasu oddelenu a par stromov :) v bratislave je co vylepsovat .... tak nebudte so vsetkym spokojni ludia, cestujte a porovnavajte s vyspelejsimi krajinami.
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň!
Váš podnet sme preposlali oddeleniu správy a údržby zastávok, smetná nádoba sa na uvedenej zastávke pravidelne vynáša. Zároveň sa budeme zaoberať aj jej čistotou: nelegálna reklama, burina a pod.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, zastávka bola vyčistená.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania