Holíčska - chýbajúci kôš

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Pri obytnom bloku Holíčska 8 chýba kôš na odpadky.

17. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
28. september 2019

Peter

Smetný kôš osadený.
02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka zabezpečil osadenie chýbajúcej nádoby na odpad.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania