Mraziarenská-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený

Cela jedna polovica ulice je v tme. Je to velmi neprijemne pri chôdzi pod stromami a pri parčíku ked sa večer zotmie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.