Smrečianska-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Upchatý kanál na úrovni domu Smrečnianska 19.

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie. Čakáme na odpoveď.

Kancelária starostu
22. október 2019

Martin Uváček

Vyčistené. A celkom rýchlo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania