Kopčianska - zle viditeľné vodorovné dopravné značenie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Ajeťák 16. septembra 2019

Na križovatke Vranovská/Kopčianska/Röntgenova je v smere do Kopčian zle viditeľné vodorovné dopravné značenie, je tým pádom nerešpektované a vznikajú tu kolízne situácie (ak sa auto nachádza v pruhu určenom na odbočovanie na Röntgenovu, tak vozidlá z Vranovskej odbočujúce doprava na Kopčiansku chcú odbočiť, ale nemôžu, lebo v poslednej chvíli vozidlá (bez smerovky) pokračujú rovno, kedy obmedzujú aj vozidlá idúce priamo v správnom pruhu) Preto by bolo vhodné vodorovné dopravné značenie obnoviť, prípadne tam umiestniť oddeľovače. Ďakujem :)

16. september 2019

Mmm Msm

pri tej frekvencii co tam je by to chcelo kruhovy objazd. zaroven by tam prestali jazdit niektori pretekari.
19. september 2019

Ajeťák

Možno aj lepšie dať semafor ako kruháč... Hlavne kvôli chodcom a MHD (preferencia)
20. september 2019

JanaH

mozem potvrdit ze tu velmi casto auta , ktore su v lavom pruhu urcenom na odbocenie, proste pokracuju rovno. Zaroven rano z Rontgenovej caka 10-15 aut v rade, kym sa zaradia na tejto krizovatke. Velmi podobne ako krizovatka Kopcianska / Udernicka. Kedy sa uz konecne zacne stavat ten semafor, o ktorom sa stale iba hovori??
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.
04. október 2019

JanaH

Na danej ceste boli novo namalovane pruhy, ale na tom odbocovacom na Rontgenovu nie je na zemi obnovene znacenie - SIPKA smerujuca vlavo. Vodici v lavom pruhu pravidelne pokracuju rovno, alebo sa do praveho zaradia v mieste, kde je uz PLNA ciara. Vodorovna tabula zjavne NESTACI!!!
06. október 2019

Ajeťák

Presne, môžem potvrdiť, že čiary sú vyznačené, ale stále chýbajú šípky!
28. november 2019

Ajeťák

Môžte podnet prosím znova preposlať samospráve?
Šípky na ceste stále chýbajú a vodiči nerešpektujú plnú čiaru (tu by bolo tiež vhodné zvážiť pridanie oddeľovacieho pásu)...
01. december 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
16. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Kopčianska ulica je miestnou komunikáciou II. triedy. Správcom komunikácie je hlavné mesto SR Bratislava.
Kto? Hlavné mesto Bratislava
17. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. apríl 2020

Ajeťák

Teraz, keď je menej áut na cestách je ideálny čas na vyriešenie tohto podnetu a nastriekanie šípok, nemyslíte?
08. apríl 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
02. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií uviedlo, že realizácia vodorovného dopravného značenia je zaradená do plánu opráv na rok 2020.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. jún 2020

Ajeťák

Len dúfam, že tam tie šípky teda konečne spravíte....
26. august 2020

JanaH

Sipky namalovane v noci 25.8.2020 (takze stihli to do ROKU od nahlasenia podnetu :). Moze byt zavrety.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.