Doležalova-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Dobrý deň, žiadame zaradiť čistenie chodnikov po celej Doležalovej a aj rohu Bulharskej ulice od buriny,ktora miestami do výšky kolien zaberá aj 1/3 chodníka.Týka sa to aj buriny a nečistôt pozdĺž obrubníkov cesty,ktoré neboli čistené ani nepamätám. Vďaka.

20. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania