Pri Vápenickom Potoku-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

V riešení
meno
Vladimir 17. septembra 2019

Dobry den, mam podnet na vybudovanie chodnika Pri Vapenickom potoku, lebo na kazdej strane vozovky chyba kusok chodnika (na obrazku cervenym). Chodci musia 3x zbytocne prechadzat cez vozovku, lebo chodniky nie su dokoncene. Dakujem.

12. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
prvá časť chodníka,ktorá je znázornená na priloženej mapke oproti Bille je v príprave realizácie. K Mestská Časť Bratislava Záhorská Bystrica oslovila vlastníkov pozemkov o súhlas s vybudovaním chodníka, nakoľko mestská časť nedisponuje predmetnými pozemkami. Mestská časť pripravuje realizáciu chodníka na pozemkoch, ktorých vlastníci súhlasili. Chodník by mal byť realizovaný v mesiacoch marec/apríl.
Druhá časť, ktorú vykresľujete na mapke je na pozemkoch súkromných osôb. V tejto lokalite chodník budujú po dohode s mestskou časťou vlastníci pozemku pri samotnej výstavbe RD.

referát výstavby a dopravy
Ing. Jana Liďáková
12. február 2020

Odkaz Odkazprestarostu.sk

Ďakujeme samospráve za odpoveď. Dajte nám, prosím, vedieť, keď bude podnet vyriešený a chodníky budú zrealizované. Radi následne tento podnet uzavrieme a označíme za vyriešený. V tejto chvíli sme jeho status zmenili z "Neriešený" na "V riešení". Matúš Švirloch, admin.
01. apríl 2020

Vladimir

Dakujem za kusok noveho chodnika, ale to vobec neriesi problem s prebiehanim cez cestu :(
Este tu asi 1/2 metrovu sirku medzi cestou a potokom by bolo dobre dorobit.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania