Kopčianska - neporiadok a začínajúca čierna skládka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Peter Oravec 16. septembra 2019

Smeti a začínajúca skladka na Kopčianskej (pri schodoch smerom na Bratskú). Prosím o vyčistenie a údržbu.

17. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Stav predmetnej parcely bol preverený terénnou ohliadkou, v čase jej konania sa odpad v okolí schodiska už nenachádzal.
02. október 2019

Peter Oravec

Preboha, a vy aj po sebe čítate? Alebo len tak píšete? A tá plastová fľaša a papiere, to je čo? Ozdoby? Vy žijete na Marse?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania