Röntgenova - poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Peter Oravec 16. septembra 2019

Poškodená dlažba na odpočívadle pri chodníku na Kopčianskej ulici. Prosím o opravu a údržbu.

17. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.
16. jún 2020

Peter Oravec

Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
21. jún 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
28. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
06. september 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania