Krasinského-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

V parčíku na križovatkke ulíc Slovinská a Krasinského je zo strany živého plota 1 vyschnutý strom, bolo by dobré ho odstrániť a nahradiť inou drevinou.Ďakujem.

20. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

drevina bude na základe zhoršeného zdravotného stavu zaradená do konania o vydanie súhlasu na výrub.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
03. október 2019

Andrej

celemu tomuto parciku, by sa zisla vacsia pozornost a adekvatna starostlivost...take vzacne uzemie v dnesnych casoch zastavby, znecisteneho ovzdusia a parkovania...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania