Kopčianska - burina a špina

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Jerome 16. septembra 2019

nepekny verejny/?/ priestor, burina, špina

19. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Hlavnému mestu SR Bratislava patrí pešia komunikácia (spevnená plocha) parc. č. 3688/21, 3675/23. Vlastníkom zanedbanej väčšej plochy na pozemkoch parc. č. 3674/1, 3674/3, 3674/1 je spoločnosť VI GROUP, spol s.r.o.. Vyzvať na nápravu môže správny orgán, čo je v tomto prípade MČ Petržalka.

S pozdravom

Oddelenie tvorby mestskej zelene
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. október 2019

Jerome

MM /Mily Magi/ a poslali ste to petrzalskemu uradu?
23. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vlastníka pozemku, spoločnosť VI GROUP, spol s.r.o., sme vyzvali na plnenie povinností vyplývajúcich zo Všeobecne záväzného nariadenia Mestskej časti Bratislava-Petržalka č. 2/2014 o dodržiavaní čistoty a poriadku na území mestskej časti. Vlastník pozemku v stanovenom termíne zabezpečil údržbu zelene a odstránenie uloženého odpadu. Predmetné pozemky sú momentálne vo vyhovujúcom stave.
23. október 2019

Jerome

odpad nie je odstraneny,,,nachadzaju sa tam obrovske vrecia a kopy plus parkuju tam auta a popri tej osarpanej budove je spina a odpad...
24. október 2019

Jerome

foto 1
24. október 2019

Jerome

foto 2
24. október 2019

Jerome

foto 2
24. október 2019

Jerome

foto 3
27. október 2019

Jerome

skladky
27. október 2019

Jerome

spravna foto
16. november 2019

Jerome

bez meny, admin urgujte MÚ petrzalka!
oni si snad z nas robia srandu!
16. november 2019

Jerome

bez meny, admin urgujte MÚ petrzalka!
oni si snad z nas robia srandu!
16. november 2019

Jerome

foto cislo 2
16. november 2019

Jerome

fotka
10. december 2019

Jerome

trapny petrzalsky urad...hanbime sa za Vas
12. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
s vlastníkom pozemku komunikujeme.
Pozemky boli pokosené a tiež bola zabezpečená údržba zelene, treba ešte odviezť nakumulovaný odpad.
12. december 2019

Jerome

odpad je tam dva mesiace, travniky pozdlz cyklotrasy rozjazdeny od aut, ktore tam z cesty prechadzaju cez cyklotrasu parkovat a spina pozdlz osarpanej budovy za zvacsuje, boli ste vobec v terene??
19. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vlastník pozemku požiadal mestskú časť o predĺženie termínu na vykonanie nápravy. Vzhľadom na to, že išlo o relevantné dôvody, Mestská časť Ba-Petržalka termín na vykonanie nápravy primerane predĺžila. V dňoch 14. -15.12.2019 bola zabezpečená rekultivácia zelene a dodatočná sanácia odpadu. Všeobecne záväzné nariadenia Mestskej časti Bratislava-Petržalka na úseku odpadového hospodárstva a údržby zelene ukladajú povinnosť pre vlastníka pozemku, avšak to, či povinnosť je splnená alebo nie, je výlučne subjektívnym posúdením.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania