Trenčianska-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Poškodený vozík na detskom ihrisku. Malé deti sa tam môžu zraniť.

20. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na opravu detského herného prvku bola zadaná požiadavka.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
02. jún 2020

Kristina

Prosim, zaoberal sa realne niekto tymto podnetom? Poskodene casti preliezky su vo vyske oci hrajucich sa deti.
02. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania