Bajzova-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Dobry den, chcel by som upozornit na odpadkovy kos, ktory je umiestneny dost neprakticky - je otoceny na cestu, hned vedla velkych kosov na domovy odpad. Bolo by vhodne umiestnit ho blizsie k chodniku, resp. na miesto kde kos chyba, aby si plnil svoju funkciu.

20. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
20. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť BA-Ružinov požiadala dodávateľa, aby na predmetné miesto zabezpečil osadenie nového odpadkového koša.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
27. máj 2020

Daniel

Dobry den, v danom podnete sa nic nezmenilo. Staci ten kos odmontovat a upevnit na vhodnejsom mieste.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania