Mlynské luhy-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Dobrý deň, poprosím pokosiť okolie chodníka spájajúceho Avion a Sconto, poprípade ak je súkromných rukách, zatlačiť na majiteľa pozemku. Ďakujem

20. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
20. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť Bratislava-Ružinov vyzve majiteľa pozemku aby zabezpečil pokosenie lokality.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.