Mestská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Katarina Bilska 18. septembra 2019

Dobry den, na Sadovej ulici je odparkovany automobil uz takmer rok. Ma vsak platnu STK, tak neviem ci je mozne s nim nieco podniknut.

18. september 2019

Obcan

Vozidlo ma platne tk a ek do 10.5.2020. Len preto, ze parkuje bez pohnutia ho chcete odtiahnut?
10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania