Ružinovská-cesta-rozkopaná


V riešení
meno
Roman Pavle 23. septembra 2019

Dobrý deň chcel by som nahlásiť parkovanie na chodníku na malom ostrovčeku zjazd z Bajkalskej na Ruzinovsku k nemocnici

Je tam obmedzený výhľad a môže dojst ku skaredej nehode
Vodič nemá výhľad na prichádzajúce auta zľave strany

Treba osadiť stĺpiky alebo mestská polícia nech si robí svoju prácu

Dakujem

03. október 2019

Andrej

vy fotite, pouzivate elektronicke zariadenia za jazdy? no vyborne...
03. október 2019

Roman

Pán by mohol zistiť že je to za státia na mieste...
04. október 2019

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA II boli inštruovaní o tomto probléme a budú mu venovať pozornosť, nakoľko vodiči vozidiel stojacich v križovatke skutočne prekážajú v rozhľade iným vodičom.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová
25. október 2019

Andrej

podľa pruhov na ceste je tam zakaz statia...mobil sa nema pouzivat, ak sedite za volantom nastartovaneho auta, ci uz sa posuvate v zapche alebo davate prednost vozidlam na hlavnej ceste...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania