Hanulova-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Uzavretý
meno
Ľubomír 19. septembra 2019

Na lavičke pri starom skleníku v Dúbravke sa pravidelne v popoludňajších hodinách schádzajú osoby, požívajúce alkohol, spiace na lavičkách, otravujúce ľudí žobraním. Dal by sa tento problém riešiť aspoň streetworkingom?

19. september 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie. Tieto situácie sú veľmi ťažko riešiteľné, pretože ani hliadky mestskej alebo štátnej polície nemôžu veľmi zasahovať. Porušili by ich ústavné právo sedieť, ležať, stretávať sa, rozprávať a pod. To, že to obťažuje ostatných bohužiaľ nestačí.

Prepošleme tento podnet združeniu vykonávajúcemu streetworking v Dúbravke.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka
24. september 2019

Peter G

ano. kazdy den tam piju a niekedy su otravni... pytaju cigarety, peniaze...
08. október 2019

Peter

Dobrý deň, majú tieto osoby, ústavné právo ,robiť potrebu v priľahlých kríkoch, a v blízkosti ihriska Hanulová, tiež majú ústavné právo znečisťovať okolie lavičiek fľašami, rozbitým sklom, špakmi a byť hlučný do neskorých večerných hodín?
pán Bagar bývam tam niekoľko rokov, nikdy som tam nevidel hliadku mestskej polície, len keď ich niekto zavolal, k týmto osobám. Roky nie ste schopný zabezpečiť pravidelné obchôdzky Mestskou políciou a tiež zabezpečiť poriedok v okolí lavičiek- je to humus. Lavičky slúžie vyslovene týmto osobám.
08. október 2019

Peter G

suhlasim, hliadky nevidno vobec, za to bezdomovcov ano!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania