Vrbenského-strom-napadnutý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Miro 17. septembra 2019

Na Vrbenského ulici pri križovatke s Kadnárovou bol čiastočne orezaný chorý, vo vnútri dutý topoľ.Prečo tento strom nebol odstránený celý? V stave akom je je nebezpečný pre okolie

08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Preverujeme možnosť úplného odstránenia bútľavého stromu. Momentálne je cieľom zabezpečiť ho tak, aby nemohol spôsobiť škody na zdraví a majetku.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania