Eisnerova-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Richard 18. septembra 2019

Chyba osvetlenie popri skole na chodniku medzi Bukovcana a Kosatcovou ulicou.

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Váš podnet, avšak doplnenie verejného osvetlenia na funkčný systém zabezpečuje vlastník verejného osvetlenia, ktorým je Magistrát hl. m. SR BA prostredníctvom SIEMENS Mobility.
Prosím o zmenu zodpovednosti.

Mgr. Erika Labašková
referent organizačných vecí a podnikateľských činností
Mestská časť Bratislava-Devínska Nová Ves
23. september 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

zodpovednosť bola zmenená ma Magistrát hl. m. SR BA a podnet im bol aj odoslaný.

Ďakujem za upozornenie.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
24. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania