Toryská-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

V riešení

Chcem nahlásiť prepadávajúcu sa vozovku. Ako sa to postupne zväčšuje, začína to deformovať už aj priľahlý chodník a obrubníky. Poprosím o opravu. Ďakujem

24. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, opravu zahrnieme do opráv v roku 2020, pekný deň
Kedy? 2020

Mgr.Henrieta Dvorská

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania