Rázusovo nábrežie-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Peter Oravec 23. septembra 2019

Poškodená (prepadnutá) dlažba na Rázusovom nábreží (pred budovou Prepoleru). Prosím o opravu a údržbu dlažby.

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za váš podnet. Preverí ho majetkové oddelenie, o výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
24. september 2019

Martin

Rázusovo nábrežie-chodník-výtlk

Na Rázusovom nábreží sa prepadá chodník.
16. október 2019

Peter Oravec

Mestská časť ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie samospráve.
17. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
13. december 2019

Peter Oravec

Podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania