Röntgenova - neodprataný chodník pre materskou školou

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Dana 18. septembra 2019

Prosila by som mestskú časť Petržalka, aby si plnila svoje povinnosti, za ktoré platíme dane. Táto časť chodníka pred materskou školou bola vždy čistá a pozametana. Posledný rok sa tu nič nedialo, zanasa sa chodník, keď prší je to šmykľavé. Plnte si prosím svoje povinnosti zo zákona. Ďakujem

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. O čistenie pešej komunikácie sme požiadali Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka, ten v dohľadnej dobe zabezpečí odstránenie lístia.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka
14. január 2020

Dana

Je január 2020 a lístie nie je odpratané. Čo presne ste mysleli odstránením lístia v dohľadnej dobe??? Je to robota na 20 min.!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania