Ševčenkova - odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Auto sa nachadza na parkovisku oproti fou zoo. Stojí tam už mininalne 2 roky a rastu okolo neho stromceky
Ecv ba 997 eu

18. september 2019

Martin U

Ľudkovia, skúste si pred pridaním nejakého podnetu pozrieť mapu. V appke je funkcia ktorá má zabraňovať duplicite podnetov, ale akosi buď nefunguje alebo ju ľudia ignorujú. Tu je rovnaký, starší podnet.
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/38404/vrak-vozidla-na-sevcenkovej-v-petrzalke
18. september 2019

Rado V

Pozrel som práve že aj suggestions ci už tento inzerat není vonku ale nenašiel som za 30 sekúnd tak som neruesil. Vymažem
18. september 2019

Rado V

Neviem kde sa to maže, tak sa ospravedlňujem ale ostane to tu
18. september 2019

Martin U

Podnet sa tu vymazať nedá. Admin ho môže zlúčiť či označiť ako uzavretý.
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
držiteľ vozidla bol hneď po vypršaní lehoty dočasného odhlásenia z evidencie opätovne vyzvaný
na odstránenie svojho vozidla. Následne sme sa telefonicky spojili a bolo z jeho strany prisľúbené, že vozidlo bude v udelenej lehote odstránené.
Ak nebude, pristúpi, bez ďalšieho odkladu, k jeho odstráneniu Mestská časť Ba-Petržalka.
03. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vozidlo odstránila Mestská časť Bratislava-Petržalka.
08. október 2019

Martin U

Máte niekto fotku?
08. október 2019

Rado V

Foto síce nemám, ale vidím to každý deň na vlastné oči
12. október 2019

Martin U

Fotka. Po tej Mazde ostal pekný neporiadok.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania