Kadnárova-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Výtlk na frekventovanom chodníku pred domom Kadnárova 106. Mamičky s kočíkmi by sa určite potešili jeho oprave.

19. september 2019

Floralys

vymenit asfalt za dlazbu
08. október 2019

Martin Uváček

Mne stačí aj asfalt, hlavne bez dier.
08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. november 2019

Martin Uváček

Zatiaľ neriešený podnet.
07. január 2020

Martin Uváček

Tiež bude riešené po 15.3.???
28. marec 2020

Martin Uváček

Podnet zatiaľ stále neriešený.
30. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. apríl 2020

Martin Uváček

Stále neopravené.
24. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií k uviedlo, že výtlky na chodníku na Kadnárovej ulici boli 23. 4. 2020 odstránené.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. apríl 2020

Martin Uváček

Potvrdzujem. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania