Kadnárova-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Neriešený

Problémové parkovanie pri dome Kadnárova 104 smerom k tlačiarni. Nejakým mne neznámym dlhodobo tolerovaným spôsobom vozidlá v tomto mieste parkujú natlačené v kríkoch na niečom, čo bol kedysi trávnik. Nakoľko však priestor nie je dosť dlhý, autá bežne trčia do chodníka a nenechajú ani potrebných 1,5m miesta. Chodci a najmä matky s kočíkmi ich potom musia obísť po frekventovanej ceste. Žiadam aby sa takémuto parkovaniu zamedzilo. Či už papučami alebo stavebným opatrením.

19. september 2019

Miroslav Daniš

Na problémy tohto druhu zjavne nie je vôľa ich riešiť. Rovnaký problém je aj na ul. Pri vinohradoch, na ktorý sme (vrátane mňa) už viac krát upozorňovali. Jediným výsledkom je to, že z magistrátu príde frázovitá odpoveď, ako si vážia, že nám nie sú takéto veci ľahostajné. Ale to, že to je ľahostajné tým, ktorí to majú riešiť, ktorí to majú v kompetencii, ich už netrápi...
19. september 2019

Martin U

Tak podnet je tu už pridaný a niekto zodpovedný sa k nemu musí vyjadriť. Ak to bude zas nejaká všeobecná odpoveď, budem urgovať a aktualizovať podnet, kým nepríde konkrétna uspokojivá odpoveď.
19. september 2019

Floralys

pocitajte s tym, ze tak do 2 mesiacov odpisu. a minimalne do pol roka neurobia nic. tak ako pri vsetkych mojich podnetoch. prajem vela sil a kiezby to bolo v tomto pripade inac :)
26. september 2019

Dušan

Problém je, že magistrát a ani mestská časť nemajú žiadny obraz o počte legálnych parkovacích miest vs. potrebných miest bežne sa nachádzajúcich vozidiel pre takéto lokality.
02. október 2019

Martin U

Anarchia v parkovaní pokračuje.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania