Alstrova-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Dobrý deň, bolo by fajn urobiť poriadok s týmto "kockovým bordelom". Vyzerá to otrasne. Kocky pohadzané halabala

08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. O probléme s týmito kockami vieme a momentálne hľadáme spôsob ako tie vydláždené zálivy využiť a zároveň kocky premiestniť na iné miesto, kde by lepšie slúžili verejnosti.

Ich odstránenie nielen z Alstrovej, ale aj Detvianskej očakávame počas zimných mesiacov.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
08. november 2019

Martin

Vďaka, som rad, že sa tým budete zaoberať

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania